Atrakcje Błękitnego Sanu

Oferta atrakcji centrum sportu i rekreacji  Błękitny San w Krzeszowie to propozycja dla osób lubiących przypływ adrenaliny.

Szeroka oferta ośrodka pozwala na bezpieczną przygodę w trzech żywiołach. W powietrzu – podczas przejścia po przeszkodach Parku Linowego, wodzie – podczas spływu galarami lub kajakiem i ziemi- w grze w tenisa ziemnego, siatkówkę, boules, jazdy na rowerze.

Wspaniałych wrażeń dostarczy nam specjalnie przygotowana trasa w Parku Linowym. Trzy trasy o zróżnicowanym stopniu trudności są dostosowane do potrzeb dorosłych jak i dzieci. Wspaniała atmosfera, bliskość natury sprzyja integracji i świetnej zabawie. Niezapomnianą przygodę dostarczy nam gra terenowa w paintball.                                                                                                           W sezonie zimowym, niezapomnianych atrakcji zapewni kulig z pochodniami i biesiadą przy ognisku.

Ogrodzone i monitorowane pole namiotowe z dostępem do internetu wi – fi, wc i prysznicem jest Miejscem Przyjaznym Rowerzystom akredytowanym przez Green Velo.