Ośrodek Sportu i Rekreacji Błękitny San

adres: ul. Pocztowa 26
37-418 Krzeszów
tel. 500 296 145
e-mail: blekitnysan@krzeszow.pl
strona: www.blekitny-san.pl
facebook.com/BlekitnySanKrzeszow


Pole namiotowe znajduje się w miejscowości Krzeszów i położone jest u zbocza góry nad wodami rzeki San w odległości 2-óch kilometrów od głównego szlaku rowerowego Green Velo. Pole wyposażone jest w pełen węzeł sanitarny, dostęp do internetu Wi-Fi i zasilanie 230V,  a teren jest ogrodzony i monitorowany.

Warto zaplanować tu kilka noclegów, gdyż oferta ośrodka Błękitny San zapewni wiele atrakcji – szczególnie lubiane są spływy galarami i kajakami po rzece San i Tanew. Adrenaliny zapewni nam przejście po parku linowym Małpi Gaj i gra terenowa w paint ball. Przy polu namiotowym znajduje się również kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej, piłki nożnej oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego. Turystyczną atrakcją jest największy na podkarpaciu drewniany kościół p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, cudowne źródełko w Komanowej Górze, mini skansen – Zagroda Kowalska, oraz krzeszowski rynek. Ośrodek posiada akredytacje Miejsca Przyjaznego dla Rowerzystów.

icon-car.png
Ośrodek Sportu i Rekreacji Błękitny San, 37-418 Krzeszów, ul. Pocztowa 26.

ładowanie mapy - proszę czekać...

Ośrodek Sportu i Rekreacji Błękitny San, 37-418 Krzeszów, ul. Pocztowa 26. 50.404020, 22.335915 Ośrodek Sportu i Rekreacji Błękitny San, 37-418 Krzeszów, ul. Pocztowa 26.