24. Ogólnopolski Plener Malarski “Krzeszów 2021”

 • 24. Ogólnopolski Plener Malarski “Krzeszów 2021”

  Gminny Ośrodek Kultury w Krzeszowie po rocznej przerwie ma zaszczyt zaprosić do tradycji krzeszowskich plenerów i ponownie powitać artystów różnych zakątków Polski. Najbliższy tydzień w gminie Krzeszów przebiegnie zatem pod znakiem twórczej pracy pośród urokliwych zakątków naszej przyrody.

  Tegoroczny plener malarski w Krzeszowie potrwa do soboty 15 maja 2021 r. i będzie nieco inny niż wszystkie. W związku z obostrzeniami związanymi z sytuacją pandemiczną w kraju, efekty pracy artystów będziemy mogli podziwiać na wirtualnej wystawie prac na stronie GOK Krzeszów oraz za pośrednictwem relacji video z przebiegu pleneru, która opublikowana zostanie tuż po jego zakończeniu.

  Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Pan Jerzy Paul – Poseł na Sejm RP, Pan Robert Bednarz – Starosta Niżański oraz Pan Stanisław Nowakowski – Wójt Gminy Krzeszów. Sponsorami oraz partnerami tegorocznego pleneru są Państwo Teresa i Mieczysław Siery, Pan Bogusław Tutka, Pan Krzysztof Bełżek oraz Pan Wawrzyniec Tutka – właściciel Restauracji i Hotelu „Babilon”. Komisarzem pleneru została Pani Elżbieta Sawicka.

  Leave a comment

  Required fields are marked *