Konkurs „Urokliwe zakątki Powiatu Niżańskiego” rozstrzygnięty

 • Konkurs „Urokliwe zakątki Powiatu Niżańskiego” rozstrzygnięty

  W dniu 28 października 2021 r. w Starostwie Powiatowym w Nisku odbyło się posiedzenie Komisji konkursowej, oceniającej prace nadesłane na organizowany po raz pierwszy konkurs fotograficzny pod hasłem „Urokliwe zakątki Powiatu Niżańskiego”. Konkurs objął Patronatem Starosta Niżański Robert Bednarz.
  Uczestnicy Konkursu wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Zaprezentowali wiele wyjątkowych zdjęć, prezentujących piękno zakątków Powiatu Niżańskiego. Wybór zdjęć stanowił dla komisji konkursowej duże wyzwanie. Czteroosobowa komisja poddała ocenie nadesłane przez uczestników prace. Wyniki przedstawiają się następująco:

  I miejsce – Wojciech Młynarski za zdjęcie „Jesienna droga”,
  II miejsce – Piotr Wróbel za zdjęcie „Zjawiskowy las”,
  III miejsce – Karolina Lewko za zdjęcie „Staw w lesie.

  – Celem Konkursu „Urokliwe zakątki Powiatu Niżańskiego” było przedstawienie i promowanie walorów przyrodniczych, atrakcji turystycznych i zabytków naszego Powiatu. Poziom wykonanych prac był wysoki. Uczestnicy wykazali się pomysłowością w podejściu do tematyki konkursu, za co pragnę podziękować wszystkim uczestnikom a także pogratulować zwycięzcom – Starosta Niżański Robert Bednarz.

  Nagrodzeni w Konkursie otrzymają karty podarunkowe oraz nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymają upominki.

  Ze względu na panującą sytuacją epidemiczną w kraju, laureatów oraz uczestników konkursu indywidualnie poinformujemy o formie i terminie rozdania nagród.

  Leave a comment

  Required fields are marked *