Radość, gry i zabawy na Bielińskich Plantach.

 • Radość, gry i zabawy na Bielińskich Plantach.

  W słoneczną niedzielę, 8 sierpnia, w Bielinach na spotkanie z inicjatywy Stowarzyszenia „Bieliny – wieś nad Sanem” przybyli miłośnicy gier i zabaw. Na Plantach – Miejscu Aktywności Lokalnej w Bielinach można było dostrzec nie tylko rodziny z dziećmi i lokalnych mieszkańców, ale również zainteresowanych wydarzeniem z poza terenu powiatu.
  Organizatorzy zapewnili przybyłym gościom wiele atrakcji, m.in. zabawy animacyjne dla najmłodszych, przeciąganie liny przez dzieci i dorosłych. Rozrywką wywołującą wiele zainteresowania, przede wszystkim w grupie najmłodszych okazało się malowanie buziek i festiwal kolorów. Starsi zaś mogli sprawdzić swój spryt i umysł podczas rozgrywek szachowych, gry w piłkarzyki i w tenisa stołowego.
  Zwycięzcy konkursów otrzymali statuetki i cenne nagrody, a wszyscy pozostali uczestnicy zasłużone upominki. Zabawom towarzyszył koncert Izy Byra i słodki poczęstunek. Podczas trwania spotkania każdy mógł zaznać ochłody częstując się zimnymi lodami i orzeźwiającą lemoniadą przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich Bukowina i Stowarzyszenie „Bieliny – wieś nad Sanem”.
  W programie spotkania znalazły się również pokazy wozu policyjnego, podczas którego o bezpieczeństwie e sezonie wakacyjnym mówił przedstawiciel z KPP w Nisku oraz wozu bojowego i sprzętu pożarniczego, przygotowanego przez OSP Bieliny.
  W dobrej zabawie, reprezentując Powiat Niżański, towarzyszyli i nagrody zwycięzcom konkursów wręczali: Wicestarosta Adam Mach, Przewodniczący Rady Powiatu Niżańskiego Sylwester Daśko i Wiceprzewodnicząca Rady Magdalena Hasiak.
  Tegoroczne spotkanie w Bielinach wsparli finansowo: Gmina i Miasto Ulanów, Powiat Niżański, Zakład Usług Komunalnych w Ulanowie oraz Uniwheels Stalowa Wola.
  Miejsce Aktywności w Bielinach tego dnia tętniło życiem, a uśmiech na twarzach przybyłych był nagrodą za wkład i trud włożony w organizację kolejnej inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej.
  Zdjęcia: UGiM w Ulanowie

  Leave a comment

  Required fields are marked *

  Current day month ye@r *